Web Tasarım

 

Modern Çizgilere Uygun Web Tasarımı...

Web tasarımı kurumsal prestij açısından son derece önemlidir. Bir kişi şirketiniz hakkından bilgi edinmek istediğinde ilk bakacağı yer büyük çoğunlukla web siteniz olacaktır. Bu nedenle biz web tasarımının öneminin farkındayız. Web tasarımınız şirketinizi yansıtacağından, tasarımın şirketinizin yapısına uygun olmalıdır. Şirketinizin renkleri, web sitenize de renk vermelidir. Şirketinizin vizyonu ve kişiliği web sitenizi de biçimlendirmelidir. Biz şirketinizi web sitenize yansıtmaya çok önem veriyoruz.

Web tasarım dünyası artık hantal ve şaşalı renkler içeren tasarımların gereksizliğini anlamış durumda. Artık web tasarım dünyasının trendi geniş, rahat ve hafif geçişler içeren web siteleri. Basit düşünme yapısı teknoloji ve tasarım dünyasında çığır açmışken, bundan web tasarım dünyasının etkilenmemesi de düşünülemezdi. Artık ziyaretçileri zorlayan, karmaşık web siteleri istenmiyor. Biz ziyaretçilerin kolaylıkla anlayabileceği, istediğine ulaşabileceği basit web siteleri tasarlıyoruz. Web sitelerimizin yalnızca ziyaretçi için değil, sizin içinde basit olması en büyük amaçlarımızdan birisidir. Kolayca güncelleyebileceğiniz web sitelerine, bizimle ulaşabilirsiniz.

Google ve Diğer Arama Motorlarına Dost Web Siteleri...

Web sitelerinin temel amacı sizin veya şirketinizin hakkında bilgi vermektir. Peki birisi internette bir ürün adı yazdığında karşısına ilk siz çıksanız? Peki bu arama ayda yüzbinlerce kez olsa? Bunların hepsi arama motoru dostu web siteleri ile mümkündür. SEO hizmeti dediğimiz hizmet, sizi arama motorlarında yukarılara taşıma işlemidir. Biz bu işin en zor olduğu anahtar kelime yani, "seo hizmeti" anahtar kelimesinde ilk sayfadayız. Dolayısıyla bu işi yapanlar arasında en iyilerden birisi olduğumuz ortadadır. Peki neden bunu sizin içinde yapmayalım?

Arama motorlarında yukarılara çıkmak için ilk önce web siteniz doğru kodlanmış olmalıdır. Bu nedenle web tasarımını bize yaptırdığınız web siteleriyle daha verimli sonuçlar elde ederiz. Çünkü zaten bizim tasarımlarımız arama motorları ile tamamen uyumlu. Google'ın web sitelerini sıralarken 270 tane kriter kullanır. Ancak bunların ancak %20 ile %25 biliniyor. Ancak biz asla Google veya başka bir arama motorunu kandırmaya çalışmıyoruz. Biz sizi bu kriterlere uydurmaya çalışıyoruz. Yaptığımız şeyleri, neyin önemli olduğunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu şekilde içeriklerinizi bu kriterlere göre oluşturmanızın sonuçlarını almanızı sağlıyoruz.

Hızın Değeri Bizde Hep Üst Noktalardaydı...

Hız; ziyaretçiler ve Google'ın en çok önem verdiği özelliklerden birisidir. Artık hantal sitelerin gereksizliği tüm kesimlerce anlaşılmış oldu. Google'da sıralama kriterlerinde hıza önemli bir yer vermektedir. Bunun yanında web sitesine gelen ziyaretçilerinizde yavaş bir web sitesi için pek sabırlı olmayabilir. Biz web sitelerinde hız için son model teknolojiler kullanıyoruz. Sunucularımız ve işletim sistemimiz, en yüksek verimi almak için özenle seçilmiştir. Bunların yanında web sitelerini kodlarken de hıza son derece önem veriyoruz. Kodlama yaparken "Temiz Kod" parolamız ile sunucuyu yoracak yazımlardan kaçınıyoruz.

Web sitesinin hızının yanında, bizim hızımız da oldukça önemlidir. Size iş teslimini en kısa sürede yapmayı amaçlıyoruz.

Dünya Çapında Bir Şubeniz Mevcut...

Bir web sitesine sahip olduğunuzda, bu web sitesine tüm dünyadan erişim sağlanabilir. Bizim yaptığımız web siteleri Google'a tam uyumlu olduğundan, Google aramalarında üst noktalarda bulunmanız sürpriz olmayacaktır. Seo hizmeti ile birlikte çok daha iyi sonuçlar sizi beklemektedir. Müşteri beklediğiniz bir anahtar kelimede Türkiye ve Yurt dışındaki Google aramalarında en üst noktalarda olduğunuzu düşünelim: Mevcut veya açabileceğiniz çoğu tanıtım ofisinden daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Üstelik bu web şubeniz ulaştığınız müşteri sayısına oranla fiziksel şubelere göre oldukça ucuzdur.

Biz web tasarım ve seo hizmetinde nelerin önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizin isteklerinizin yanında, siz söylemeseniz dahi, bu işi düzgün yapmak için gerekli olan şeyleri hep yapıyoruz. Profesyonel ekimizin her ferdi, bu düşünce yapısı ile hizmet vermektedir.

İşimizi Seviyoruz ve Bizim Aklımız Hep Burada...

Biz kod dünyasının asosyal ve mutsuz insanlarına inat, neşeli ve mutlu çalışma arkadaşlarımız ile yanınızdayız. Biz işe alım sürecinde sadece bilgi ve beceri değil başka bir şey daha arıyoruz:gözlerin ışıldaması. İnsanlar eğer bir işi seviyorsa akılları hep onda olur. Yolda,m yemekte, tatilde,uyumadan önce ve hatta uyurken hep aklında o iş canlanır. Bu nedenle biz işini seven ekip arkadaşlarımız ile sizi hep ileriye taşımak için uğraşıyoruz. Bu işte ileriye gitmemek bize göre değil, zaten bize göre işimizin en zevkli kısımlarından birisi yeni şeyler geliştirmek. Bu nedenle sizi de bizimle geleceği şimdiden yazmaya çağırıyoruz.

Tarayıcılarla Uyumlu Web Siteleri...

Günümüzde bir çok yeni tarayıcı ortaya çıkmıştır. İşin açığı her bilişim devi kendi tarayıcısını oluşturmaya gidiyor ve ortaya çok kaliteli ürünler çıkabiliyor. Bu nedenle tarayıcı sayısı ve bunları kullanan insan sayısı gittikçe artıyor. Peki ya web siteniz buna uygun mu? Bizimkiler tamamen uygun, rahat olabilirsiniz. Biz web sitenizin hiçbir şekilde ziyaretçilere olumsuzluk yaşatmamasını arzuluyoruz ve bunu için çalışıyoruz. İnternet Explorler 7 ve üzeri sürümler, Google Chrome, Mozilla Firefox, Yandex Browser, Opera, Safari ve birçok daha tarayıcı ile uyumlu web siteleri kodluyoruz.

Bazı Kalite Standartlarımızda Mevcuttur...

 • Size Uygun Tasarımlar
 • Modern Çizgiye Uygun Grafik ve Geçişler
 • Oldukça Hızlı Bir Sistem
 • Kullanıcı Dostu Yazılım
 • Arama Motorları ile Tamamen Uyum
 • W3C Standartlarına Uyum

 

Tags: Joomla Tasarım Web Tasarım web tasarım firması

Bazı Referanslarımız

 • Istanbul Laminat Parke
 • Doç. Dr. Ibrahim Esinler
 • Hulusi Bülent Zeyneloglu
 • Bogazici Zemin Parke
 • Chef Antonio Lombardi
 • TCR
 • TeknoPlas